holografický štítek SECUREBIKE

Kód: C_84376
79 Kč
skladem
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SYSTÉM REGISTRACE A OCHRANY JÍZDNÍCH KOL

Cíl SECUREBIKE systému identifikace kol:

- Systém SECUREBIKE slouží k identifikaci kol a zaručuje jednoduchou a rychlou identifikaci např. při nálezu a prodeji.
- Štítek SECUREBIKE nenarušuje jízdní vlastnosti a vzhled kola.
- Štítek SECUREBIKE není přenositelný na jiné kolo.
- Štítek SECUREBIKE není odstranitelný a napodobitelný (při odstranění dojde k destrukci štítku a odstranění viditelně naruší vzhled kola).

Štítek SECUREBIKE je lehce ověřitelný kýmkoli (policie, celníci, obchody, bazary, nový kupující) v krátkém čase a na jakémkoli místě.
Policie a celníci dostanou potřebné informace k práci se systémem.
Štítek SECUREBIKE je cenově dostupný, to je záruka masivního rozšíření a tím i zvýšení funkčnosti celého systému identifikace.
Štítek SECUREBIKE odradí od krádeže případného zloděje kol a zamezí případnou legalizaci kradeného kola.
Podpora komunikace mezi majiteli kol, která zaručí další rozvoj systému. Chat, zábava, zajímavosti, sdílení informací a odhalení krádeží.

Jak funguje štítek SECUREBIKE
Štítek je k rychlé identifikaci opatřen QR kódem, který odkazuje na naší databázi a textem k přímé návštěvě webové stránky securebike.eu.
Webové stránky informují o systému identifikace kol, odkazují na databázi kol, informují o výrobcích kol, kteří systém využívají, kde jsou štítky na kole umístěny a které modely je využívají.
Výrobce kol může informace v databázi využít k různým akcím a soutěžím.

Složení štítku SECUREBIKE:
Systém je složen z bezpečnostního holografického štítku s QR kódem a alfanumerickým kódem. Štítek je vyroben v rozlišení 125tis DPI a obsahuje holografické bezpečnostní prvky proti padělání.
Bezpečnostní databáze pro registraci kol a k jejich snadné identifikaci při nálezu, prodeji apod. Databáze obsahuje informace o kole, základní kontakt na majitele a fotografie kola. Databáze je přístupná kdykoli a kdekoli pro rychlou identifikaci. K tomu slouží aplikace pro telefon, tablet a PC
Ochranu kola lze doplnit holografickými mikročásticemi s kódem v UV laku na značení dalších součástí kola, NFC štítek, UV pero a bluetooth čip (kupuje a aplikuje si majitel kola).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz